Ve spolupráci s Kvalitnifotky.cz nabízíme možnost tisku klasických i velkoformátových fotografií, fotopláten a obrazů, atd. Dále vytváříme velmi kvalitní fotoalba a fotoknihy. Pro kompletní nabídku služeb a produktů navštivte www.kvalitnifotky.cz

Pokud si nejste s návrhem produktu, s rozměry fotografií nebo s použitím vhodného materiálu jistí, využijte našich služeb a my vám pomůžeme.

FOTOOBRAZ, KTERÝ BUDE VYPADAT JAKO ŽIVÝ

Fotoobraz – canvas vám vytiskneme ve vysoké kvalitě na plátno, které vsadíme do dřevěného rámu. Vaší fotce tak vtiskneme hloubku a nový rozměr v podobě estetické jedinečnosti.

 • Tisk nejvyšší kvality – plátno muzejního typu se saténovým charakterem.
 • UV odolnost.
 • Výjimečná barevná stálost, plná černá a syté barvy.
 • Vyhotovení zakázky do druhého dne/48 hodin.

FORMÁTY OBRAZŮ PRO KAŽDÉHO

Od nejmenšího po největší, jako David a Goliáš stojí proti sobě nejmenší formát 20 x 30 cm a největší 140 x 210 cm. Dejte svým fotografiím prostorovost a povyšte je díky tisku na materiál se strukturou malířského plátna na umělecký skvost.

g fotoobrazy 11

 

 

FOTOGRAFIE NA GATORFOAM NEBO ALU-DIBOND DESCE

Tloušťka gatorfoam desky je 5mm a Alu-Dibond desky je 2mm.

 • Skutečně odolný a moderní materiál.
 • Ideální formát pro prezentace reklam a fotografií na výstavách a veletrzích.
 • Dílo na gatorfoam desce může viset v interiéru i exteriéru.
 • Vyhotovení zakázky do druhého dne/48 hodin.

FORMÁTY OBRAZŮ PRO KAŽDÉHO

Desky tiskneme ve všech možných velikostech, od 20 × 30 až po 120 × 240 cm. Gatorfoam deska je naprosto perfektním řešením právě pro veliké tisky. Výsledná fotografie je díky způsobu výroby těchto pryskyřičných desek lehká a odolná vůči poškrábání. Fotografie se na desce překrývá laminační fólií, která obsahuje UV filtr, díky němuž budou barvy zachovány i několik desítek let.

foto na desku 9 

 

KVALITNÍ FOTOKNIHA JAKO SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST

Dopřejte si luxus a výjimečnost v jedné fotoknize. Umístěte do ní vzpomínky a chvíle okamžiků, které by neměly být nikdy zapomenuty.

 • Vytvářejte stálobarevné fotoknihy v offline profesionálním programu.
 • Pracujte s daty uloženými ve vašem PC či Macu.
 • Mějte své fotoknihy bez loga výrobce uloženy pro opakované vyhotovení.
 • Využijte možnosti téměř nekonečného množství moderních šablon.
 • Tiskněte layflat fotoknihy na vysoce kvalitní a zpevněný fotopapír o individuálním počtu stránek.
 • Mějte zakázku vyhotovenou do druhého dne/48 hodin.

DOKONALE PLOCHÁ - LAYFLAT VAZBA

Layflat je druh lepené vazby, který je taktéž nazýván jako „panorama“ či „zapuštěná vazba“. Tohoto efektu je dosaženo tak, že je zadní strana každého listu pokryta lepidlem, aby na ní mohla být nalepena další strana. Takováto fotokniha je při otevření v dokonalé rovině, a tedy zcela plochá. Díky tomu neuvidíte žádné spoje a nejste nikterak rušeni při prohlížení panoramatických snímků a fotografií umístěných na středu dvoustrany.

 

VÝJIMEČNOST UKRYTÁ V OBÁLCE

Své fotoknize můžete dát osobní a prvotřídní vzhled díky výběru z několika typů obálek. K dispozici máte desky potažené plátnem, luxusní italskou syntetickou kůží, bílou umělou kůží a dalšímy materiály včetně vlastní fotografie.

Díky tomu působí fotokniha i obal jednotně a výsledek je tak maximálně efektní.

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ - TISKNEME NA PRÉMIOVÝ FOTOPAPÍR

Tiskneme na speciální Fujifilm fotopapír určený pro fotoknihy, neboť je odolný vůči poškrábání. V lesklém provedení je odolný i vůči otiskům prstů. Abychom dosáhli maximální kvality, rozhodli jsme se jednotlivé stránky fotoknihy proložit dalším papírem, díky čemuž má jeden list váhu 700 g/m2. Kvalita vaší nové fotoknihy tak bude naprosto ohromující.

 kuze 3

 

 

Free Joomla! template by L.THEME