HF Studio se specializuje na portrétní fotografii. Cizí nám ale není ani rodinné focení nebo produktová fotografie. Ať už tedy potřebujete bussines portrét, fotografii s rodinou, seriózní portrét nebo fotografii vašich produktů nebo jiné promo vaší firmy, jsme tu pro vás. 

Nejsme klasické studio. Jsme rádi, když klient věnuje fotografování trochu času. V ideálním případě si tedy před samotným fotografováním sedneme a probereme si vaše představy a přání.

 

Business portrét

Ve světě businessu se neobejdete bez profesionálního bussines portrétu. Nezáleží na tom, jestli řídíte velkou společnost, nebo jestli se zatím pouze ucházíte o místo. Kvalitní portrét je základ. Fotografování takového portrétu může probíhat buďto v ateliéru, nebo přímo u vás ve firmě.

Portrét

Portrét by měl především odrazit vaši povahu a vaši osobnost. Není tedy možné předem specifikovat o jaký tip fotografování půjde. Možnosti jsou téměř neomezené. Opět lze fotografovat v ateliéru, na lokaci nebo jen tak při "procházce".

Rodinné focení

Ať už chcete udělat radost babičkám, nebo chcete rodinný portrét pro sebe jsme vám k dispozici. Od fotografování dětí, po velké rodinné portréty.

Firemní promo

Kvalitní fotografie patří k prezentaci vaší firmy stejně tak, jako váš výsledný produkt. Denně se setkávám s restauracemi, řemeslníky, kavárnami atd., které investovaly desítky tisíc do svojí webové prezentace a pak jí "pohřbily" fotografiemi z telefonu. Nedělejte stejnou chybu.

Produktová fotografie

Nemusíte mít zrovna eshop, abyste potřebovali kvalitní produktovou fotografii. Bez produktové fotografie se neobejdou ani restaurace, kováři, koželuhové, prostě nikdo. Pamatujte, že dobrá fotografie prodává. Ceny jsou u produktové fotografie individuální. Kontaktujte nás pro více informací.

Maturitní ples

Maturitní ples fotografují vždy dva fotografové. Fotografování probíhá zhruba od 17 hodin do půlnočního překvapení. S fotografováním maturitních plesů máme dlouholeté zkušenosti.

FAQ

Kde se nachází ateliér, ve kterém probíhá focení?

- Ateliér se nachází nedaleko centra Plzně na Náměstí Míru 3

Jakým způsobem je možné platit?

- Platba v hotovosti nebo kartou není možná. Platba tedy probíhá převodem na fakturu se splatností. 

Je možné zajistit pro focení i úpravu vlastů a vizáž?

- Ano, v případě zájmu je možné domluvit vizážistku a kadeřnici a líčení i česání může probíhat přímo v ateliéru.

Je možné zakoupit focení jako dárek?

- Ano, v případě zájmu je možné zakoupit dárkový poukaz v libovolné hodnotě.

Je možné nechat si u vás udělat pasové fotografie?

- Ne. 

 

 

Reference

Reference - maturitní plesy

Free Joomla! template by L.THEME